Българският национал завърши срещата с 5 точки.
Волейболният национал Денис Карягин и вицешампионът на Турция Фенербахче постигнаха втора победа в Шампионската лига. Възпитаниците на Керем Ерйълмаз надвиха Олимпиакос с 3:2 (16:25, 25:14, 25:19, 35:37, 15:8) гейма в среща от група В.
Карягин бе на терена в първата част, а след това периодично получаваше шанс за изява. В крайна сметка той приключи с 5 точки. Най-резултатен за победителите беше Дражен Лубурич с 33 точки, а 14 добави Ахмет Балтаджъ. За Олимпиакос Александър Атанасиевич завърши с 19 пункта, а 14 реализира Джон Гордън Перин.
Фенербахче е втори в таблицата с 5 точки, докато гърците са на трета позиция със същия актив.
В следващия си мач Карягин и компания гостуват на Монца на 17 декември от 21:00 часа българско време.
Италия прекъсна негативната си серия с победа над Бразилия в Лигата на нациите
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
България стартира с убедителен успех на Балканското първенство по волейбол до 18 години
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра