Ювентус спечели точка в добавеното време срещу изпадналия Салернитана

Адриен Рабио донесе точката на "бианконерите" в 91-ата минута.

Ювентус Адриен Рабио
21:36, 12.05.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Ювентус направи равенство 1:1 у дома срещу Салернитана в мач от 36-ия кръг от Серия А.

Точен удар на Адриен Рабио в първата минута на допълнителното време спаси "бианконерите" от поражение срещу изпадналия от елита отбор от Салерно.

Преди това гостите изненадващо поведоха с попадението на Николо Пиероци в 27-ата минута.

В самия край на първата част удар на Андреа Камбиасо срещна гредата на вратата на Салернитана.

След почивката Федерико Киеза и Душан Влахович не успяха да се разпишат в полза на домакините от Торино. Така се стигна до допълнителното време, когато Рабио осигури една точка в полза на Ювентус.

"Бианконерите" имат само 3 победи в последните си 17 двубоя и са на четвърто място в класирането с 67 пункта.

В други срещи от кръга Дженоа победи гостуващия Сасуоло с 2:1, докато Верона загуби пред собствена публика от Торино с 1:2.

Незачитането на конституционното име прави клетвата на Силяновска невалидна, заяви Кренар Лога