За кратко днес беше затворена е метростанция „Централна гара”. Влаковете преминаваха транзит.
Мярката беше наложена от метрополицията поради забравен багаж, съобщиха от Столична община.
Станцията бе затворена за пътници. Докато траеше проверката, влаковете преминаваха транзит.
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец