Полицията задържа 69-годишен мъж в Драгоман по подозрения, че е блудствал с две сестри, научи "По света и у нас". Мъжът имал хранителен магазин в къщата, където живеел.
В съседство живеело семейство с няколко деца в трудно финансово положение. По неофициална информация още преди години мъжът изнасилил най-голямата дъщеря.
Издевателствата продължили с години. Когато навършило пълнолетие, момичето напуснало Драгоман. По неофициална информация наскоро мъжът посегнал и на 13-годишната ѝ сестра.
Тя споделила на кака си, която от своя страна разказала всичко на майка им. Жената подала сигнал в полицията и мъжът е бил незабавно задържан.
Прокуратурата му е повдигнала обвинение за блудство, като мярката му за неотклонение ще бъде гледана утре.
Случай с блудство през последните дни разследва полицията и в Сухиндол, където деца разказаха, че двама учители са правили опити за блудство с малолетни и непълнолетни ученички.
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
Тихомир Безлов: Фентанилът е толкова опасен, че човек може да предозира с няколко зрънца
Повече от 8 часа продължава борбата с пожара на АМ "Тракия" при отбивката към Велинград
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?