Защитникът на Левски Хосе Кордоба помогна на Панама да запише победа над Гватемала

защитникът левски хосе кордоба помогна панама запише победа гватемала
12:46, 18.10.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Защитникът на Левски Хосе Кордоба игра цял мач за Панама при победата над Гватемала с 3:0 в мач от турнира Лигата на нациите в зона КОНКАКАФ.

Бранителят се представи на добро ниво и помогна на своя тим да запише "суха" мрежа в двубоя.

Адалберто Караския откри резултата в 14-а минута, а Ерик Дейвис удвои след почивката от дузпа. В самия край Абдиел Аярса оформи крайното 3:0.

Гватемала игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко след червен картон на Самайоа.

Панама води в своята група с 10 точки, с една повече от Тринидад и Тобаго, който загуби от Кюрасао с 3:5.

Николай Николов: На 37 години продължавам да играя от любов към волейбола
Ани Вангелова се класира за осминафиналите на тенис турнира на червени кортове в Ираклион