Украинският президент Володимир Зеленски има планирана среща с лидерите на Саудитска Арабия в началото на следващата седмица. Това съобщи самият той в канала си в Телеграм. След това екипът му остава в Рияд, за да разговаря с представители на САЩ, посочва Зеленски.
Срещата беше потвърдена от специалния пратеник на Вашингтон за Близкия изток Стив Уиткоф. Надеждите са да бъде възстановен добрият тон между Киев и Вашингтон, след напрегнатата размяна на реплики между Зеленски, Доналд Тръмп и вицепрезидента Джей Ди Ванс в края на февруари.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг