Златен и бронзов медал за България от Световната купа по спортна аеробика в Токио

Тройката в състав Антонио Папазов, Тихомир Баротев и Борислава Иванова завоюва титлата с оценка 20.033 точки.

Спортна аеробика
Снимка: Aerobic Union Bulgaria
11:23, 26.05.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Българските състезатели спечелиха златен и бронзов медал на финалите на Световната купа по спортна аеробика "Suzuki World Cup 2024" в японската столица Токио.

Смесената двойка Борислава Иванова и Христо Манолов завърши на трето място с 19.450 точки.

При жени индивидуално Борислава Иванова се класира четвърта в квалификациите с 19.550 точки, а първа е японката Рири Китадзуме с 20.750.

Съдия за България е Димитрина Къндева, президент на България съюз по аеробика.

Калин Стоянов: МВР и МЕУ няма да допуснат намеса във вота на 9 юни