Вандали разбиха и обраха 10 коли тази нощ в Димитровград. Пострадали са предимно таксита има и един автомобил за превоз на бутилирана вода.
Те са били паркирани на различни места из целия град.
Първият сигнал е получен на спешния телефон рано тази сутрин, а потърпевшият собственик е заявил, че са откраднати 200 лева на монети.
Начинът на проникване е идентичен при всички. Вандалите са счупили страничното стъкло на колите и оттам са прониквали вътре. Откраднати са различни парични суми.
Днес криминалистите направиха оглед на взломените автомобили.
До момента няма задържан извършител, работата по случая продължава, казаха от полицията в Хасково.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?