Традиционно контрапротестиращите се събраха и днес пред Президентството, за да изкажат подкрепа към управляващите, както и да поискат оставката на президента. Те смятат, че вицепрезидентът Маргарита Попова трябва да заеме мястото на държавния глава.
Вчера контрапротестиращите внесоха в президентството букет за вицепрезидента. По-късно тя се е срещнала с част от тях. Попова е благодарила за жеста и е призовала гражданите да работят за стабилността на институциите, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
Днес освен пред Президентсвото, контрапротестиращите се преместиха за кратко пред Столичната община. Според тях кметът на столицата не работи ефективно за престижа на София. В 18 часа малка част от подкрепящите кабинета се събраха и пред паметника "1300 години България".
„Мостът – Gen X vs Gen Z“: БНТ и Румънската обществена телевизия със съвместно предаване
Потребителската кошница поскъпва с 1 лев, покачват се цените на краставиците и ябълките
След ареста на полицаи от Пето районно - как е работила престъпната схема?