112 дни на протести срещу правителството на Пламен Орешарски. Въпреки студеното и ветровито време в София, недоволните от кабинета се събраха на площад "Независимост".
Мако преди 20 часа протестиращите се отправиха на традиционното си шествие към Парламента. Младежи на чело на множеството държаха трансперант с надпис "Граждани срещу мафията". Днес протестиращите поканиха всички, съпричастни на каузата им, да се съберат на ударен протест другия четвъртак.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си