Окръжният съд в Стара Загора отложи делото за собствеността на Ески джамия. Причината е, че защитата на мюфтийството поиска да бъдат разпитани двама свидетели, които да докажат до коя година джамията е била действащ молитвен храм и кога държавата е станала собственик. По същото време стотици граждани от цялата страна и представители на различни националистически партии протестираха пред Съдебната палата в Стара Загора. Те се обявиха против превръщането на джамията в действащ храм. Следващото заседание на съда е насрочено за 1 ноември.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души