116- ти ден на протеста срещу кабинета на Пламен Орешарски. И тази вечер се събраха недоволни от управлението на правителството, които традиционно изминаха разстоянието от Министерския съвет до Народното събрание.
116- ти ден на протеста срещу кабинета на Пламен Орешарски. И тази вечер се събраха недоволни от управлението на правителството, които традиционно изминаха разстоянието от Министерския съвет до Народното събрание.
Шествието минава без инциденти. До този момент няма данни за блокирани кръстовища. Протестиращите бяха категорични, че утре ще отидат пред Конституциония съд, който трябва да се произнесе за статута на Пеевски като депутат.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си