За 125-та вечер протестиращи излязоха пред Министерския съвет с искания за оставка на правителството. Недоволните блокираха движението пред правителствената сграда.
За 125-та вечер протестиращи излязоха пред Министерския съвет с искания за оставка на правителството. Недоволните блокираха движението пред правителствената сграда.
Под съпровода на барабани и свирки протестиращите скандираха "Оставка". По-късно те се отправиха към Народното събрание, а полицейското присъствие беше видимо по малко от предходните дни. Хората са категорични, че няма да се откажат и ще продължат със всекидневните си протести, докато правителството не подаде оставка и не се организират нови парламентарни избори.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема