Напрежение между общопрактикуващи и спешни медици се породи в събота след събора на Българския лекарски съюз, когато беше взето решение, че личните лекари ще работят по 8 или 12 часа, след което спешните медици ще поемат техните задължения. Темата коментираха в „Денят започва" Десислава Кателиева от Асоциацията на работещите в Спешната помощ и д-р Володя Василев от Асоциацията на общопрактикуващите лекари в София.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района