В 133-тия ден на протеста срещу кабинета "Орешарски"недоволните от кабинета подкрепиха студентите, които днес окипураха аудиториите в няколко университети и факултети.
В 133-тия ден на протеста срещу кабинета "Орешарски"недоволните от кабинета подкрепиха студентите, които днес окипураха аудиториите в няколко университети и факултети.
Протестиращите застават зад действията на студентите, защото искат младите да имат право на глас и да могат да изразяват мнението си. Доволни са, че се връщат времената от зората на демокрацията, когато точно студентите обърнаха с действията си политиката в България и дадоха да се разбере, че времето на послушните е свършило.
Недоволните от кабинета са убедени, че сега пак е време за сериозни промени и за хора с ясна гражданска позиция, а студентите са бъдещето на страната и тяхната дума трябва да бъде чута.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района