Инспекцията по труда във Враца приключи разследването на трудоватазлополука в Мездра, където двама работници бяха затрупани в дълбок изкоп за канализация. Проверката показа, че грубо са нарушени правилата за безопасност на обекта и на виновните ще бъде наложено максимално наказание. По проект задължително в изкопа е трябвало да се поставят предпазни съоръжения срещу срутване, но от фирмата са признали, че наобекта не е имало такива метални щитове.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра