От утре на протест излизат и други лекари и пациенти. Лекарите няма да спират работа. Те ще изразят недоволството си от липсата на пари в болниците с половинчасово излизане пред лечебните заведения. Според медиците здравната ни система е в колапс и дори да се закърпи настоящата финансова дупка, остават проблемите с неосигурените, миграцията на кадри и бюджета за следващата година.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра