Заради митинг-концерта пред храм-паметника "Александър Невски" сравнително малко протестиращите срещу кабинета "Орешарски" се събраха тази вечер на традиционния протест пред Министерския съвет и Ректората.
Заради митинг-концерта пред храм-паметника "Александър Невски" сравнително малко протестиращите срещу кабинета "Орешарски" се събраха тази вечер на традиционния протест пред Министерския съвет и Ректората.
Дори не беше спирано движението по "жълтите павета", където автомобилите преминаваха нормално. В момента виждате картина на живо от кръстовището пред Софийския университет.
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец