Христо Бисеров не се яви като свидетел на днешното съдебно заседание по делото срещу Октай Енимехмедов, въпреки че е редовно призован. Не представи никаква уважителна причина за отсъствието.
Христо Бисеров не се яви като свидетел на днешното съдебно заседание по делото срещу Октай Енимехмедов, въпреки че е редовно призован. Не представи никаква уважителна причина за отсъствието.
Съдът при закрити врати изслушва съдебно психиатричната експертиза на почетния председател на ДПС Ахмед Доган, на базата на която трябва да прецени дали да го заличи от списъка със свидетели по делото. Той сам настоя за това в писмо до съда.
На днешното заседание Доган за четвърти път не се яви и представи болничен лист. Очаква се в края на заседанието съдът да прецени дали да наложи глоба на Бисеров за неявяването му като свидетел.
По делото вече беше разпитан сегашният лидер на партията Лютви Местан. Той каза пред съда, че Доган изживявал своята драма и по-важното е не той да дойде в съда, а да бъде открит поръчителят на нападението.
Остри реакции в парламента след телефонния разговор между българския и иранския външен министър
Заради несъответствие между доходи и начин на живот: Вътрешният министър поиска проверка на Делян Пеевски
Първият от очакваните до 8 американски самолета цистерни кацна в базата в "Безмер"
Чудотворната икона Света Богородица - "Хавайска“ събра стотици вярващи в София