Медиците, поели случая с детето, което почина в столичен хотел, ще бъдат санкционирани, ако се окаже, че са допуснали грешка. Това заяви в сутрешния блок на БНТ министърът на здравеопазването Таня Андреева.
Все още не е ясно дали медиците са имали реален шанс да спасят детето, защото то е било с тежко сърдечно заболяване.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец