Бедни трябваше да чакат за помощи под проливния дъжд в Пловдив. Причината е ремонт на пункта на "Социално подпомагане" в район "Източен". Хората се редяха на открито пред един от прозорците на помещението.
Хората негодуваха, че никой от социалната служба не излиза да им каже, защо чакат навън.
Социалните работници не пожелаха да застанат пред камерата ни, но обясниха, че помещението в сградата на пощата ще е в ремонт поне месец. Никой не задължавал
хората да идват точно в дъждовния ден. Социално слабите обаче настояха докато трае ремонтът да се намерят стаи на закрито.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина