На поредния контрапротест на площада пред "Дондуков " 2 подръжници на кабинета негодуваха срещу това , че не са могли да участват в третия дебат от инициативата на президента Росен Плевнелиев "Диалог с гражданите". Така било и при предишните два дебата.
Недоволните твърдят, че многократно са искали среща с президента, за да разговарят с него и да поставят острите проблеми в обществото. Въпреки че 20 човека от контрапротеста още миналата седмица били подали заявка за участие, не получили потвърждение за регистрация.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)