Ранобудните студенти от Великотърновския университет прекратяват окупацията на 321 аудитория.
Младежите променят формата си на протест към правителството и преминават към протестни шествия, за да съберат повече съмишленици.
Студените твърдят, че целта им да бъдат забелязани е постигната и вече не е нужно да нарушават учебния процес. Въпреки това, недоволството към правителството остават непроменени.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)