Задържаните вчера на сръбския граничен пункт "Рибарци" четирима българи, тази сутрин са освободени от ареста. Били са глобени с по 10 евро, но платили още по 25 на сръбските власти - за преводач. В издадените документи е посочено, че глобите са заради митническо нарушение, без да бъде уточнено какво е то. Задържаните бяха част от делегация, която трябваше да участва в митинг, посветен на 94-тата годишнина от подписването на Ньойския договор в Босилеград.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)