В Софийския университет ще има наказани преподаватели и устно порицани студенти реши ректорското ръководство. Тази сутрин ранобудните студенти разпространиха видео, на което се виждат двама преподаватели, които пият в университета в три часа през нощта.
Ректорският съвет е поискал обяснения от двамата професори и ще предложи наказания. Заедно с това съветът не приема да бъде поучаван от тези, които повече от месец съзнателно нарушават не само правилника на Университета, но и правата на студентите и преподавателите, които не приемат акцията на окупаторите.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)