Пореден ден на антиправителствени протести в столицата. За 170-ти пореден път демонстрантите се събраха пред Министерски съвет. Те блокираха за кратко отсечката от бул. Цар Освободител пред БНБ. После тръгнаха по обичайния си маршрут до площада пред сградата на Народното събрание с призиви за оставка на кабинета Орешарски. Обстановката в момента е спокойна, движението на атомобили в района се извършва нормално.
Пореден ден на антиправителствени протести в столицата. За 170-ти пореден път демонстрантите се събраха пред Министерски съвет. Те блокираха за кратко отсечката от бул. Цар Освободител пред БНБ. После тръгнаха по обичайния си маршрут до площада пред сградата на Народното събрание с призиви за оставка на кабинета Орешарски. Обстановката в момента е спокойна, движението на атомобили в района се извършва нормално.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)