Община Павликени се включва в световния ден за борба със СПИН с голям благотворителен рок-концерт. Любопитна подробност е личното участие с китара в ръка на кмета - инженер Емануил Манолов в местната рок банда „Ноиc".
Община Павликени се включва в световния ден за борба със СПИН с голям благотворителен рок-концерт. Любопитна подробност е личното участие с китара в ръка на кмета - инженер Емануил Манолов в местната рок банда „Ноис".
За големия концерт кметът репетира от няколко седмици. Групата ще излезе на сцената с хитове на Пърпъл, Рейнбол, Зизи топ. С тази музика ще кажем на младите хора, че рокаджиите са бунтари, но трябва да бъдат отговорни и умни в сексуалните си контакти, твърди градоначлникът. Кметът е влюбен в рока от дете. Голямото предизивкателство да стане групар обаче получил от сина си, който го поканил да заеме вакантното място на басист в ученическа рок-банда.
Вижте репортажа на Зорница Илиева и Пенко Димитров.
Временно преустановяват електронното обновяване на здравния статус в периода 26 – 31 август
Полина Карастоянова: "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Отравянето на лешоядите в Стара планина: Задържаният 36-годишен мъж е направил е самопризнания