Националният съвет за интеграция на хората с увреждания, се срещна с премиера и социалния министър. Заедно обсъдиха недостъпната архитектурна среда и възможността социални предприятия да участват в обществени поръчки. Участниците в срещата признаха, че обсъдените проблеми не са по-различни от тези, за които се напомня на всеки 3-ти декември - Денят на хората с увреждания.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)