За поредна вечер пред Министерския съвет имаше протест срещу кабинета на премиера Пламен Орешарски. Група протестиращи успя да блокира движението, но само за няколко минути.Под наслов "Да окупираш в България и да окупираш Уолстрийт" премина дебат между активисти-студенти от окупацията на Софийски университет.
За поредна вечер пред Министерския съвет имаше протест срещу кабинета на премиера Пламен Орешарски. Група протестиращи успя да блокира движението, но само за няколко минути.
Под наслов "Да окупираш в България и да окупираш Уолстрийт" премина дебат между активисти-студенти от окупацията на Софийски университет.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)