И днес защитниците на кабинета Орешарски се събраха пред Президентството, за да поискат оставката на държавния глава, защото според тях той е разделил дори студентите.
Привържениците на кабинета определиха напускането на депутата Георги Марков от парламентарната група на ГЕРБ като разпадане на опозицията, която според тях не изпълнява функцията си - да бъде обективен коректив на властта.
Контрапротестиращите смятат, че правителството ще заработи още по-добре и ще изкара пълния си мандат.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)