50-тина от "Ранобудните студенти" чакаха премиера Пламен Орешарски пред сградата на Военния клуб, където той е гост на церемонията Студент на годината.
Протестиращите блокираха за кратко движението на кръстовището на ул. "Раковски" и бул. "Цар Освободител", като направиха импровизирани прожекции на сблъсъци между студенти и полиция. Министър-председателят заедно с министри от кабинета влязоха безпрепятствано във Военния клуб, докато "ранобудните" не бяха допуснати на церемонията с аргумента, че не са потвърдили присъствието си предварително.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)