Пореден ден на недоволство срещу политиката на кабинета Орешарски. Протестиращите се събраха на обичайното място - пред Министерски съвет тази вечер - и изминаха пътя до Народното събрание с викове "Оставка", под звуците на тъпани и свирки.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)