Двайсет уролози в "Пирогов" заплашиха, че напускат работа заради конфликт с началника на анестезиолозите. Оказва се, че уролозите от дълги години имат търкания с д-р Цветан Борисов, чието поведение било несъвместимо с човешката и медицинска етика.
Двайсет уролози в "Пирогов" заплашиха, че напускат работа заради конфликт с началника на анестезиолозите. Оказва се, че уролозите от дълги години имат търкания с д-р Цветан Борисов, чието поведение било несъвместимо с човешката и медицинска етика.
Лекарите дори твърдят, че се е стигало до случаи на физическа саморазправа. Ръководството на болницата е било запознато с тези конфликти. Във връзка със случая днес в Министерството на здравеопазването са извикани за среща с министъра ръководството на клиниката по урология, както и директорът на „Пирогов" д-р Стоян Миланов. В момента тече проверка от ръководството на болницата, поискани са и обяснения в писмен вид. Сезирана е и Етичната комисия на лечебното заведение. Докато изчакват резултатите от проверката, лекарите се върнаха на работа.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Димо Дренчев, "Възраждане": България няма време да чака правителството бавно да се проваля
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)