Десетки хора се събраха на 181-вия поред протест с искане за оставка на правителството на Пламен Орнешарски.
Протестиращите заявиха, че няма да се откажат въпреки, че според тях, управляващите очакват да се изтощят и да се изплашат от студовете. Те обявиха и пълната си подкрепа за протестиращите студенти и преподаватели. И тази вечер недоволството премина по традиционния маршрут от Министерския съвет по бул. Цар Освободител и приключи на площада пред Народното събрание.Движението там беше блокирано за кратко.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (ВИДЕО)