Няма външно финансиране на партия ПОМАК, каза Ефрем Моллов в студиото на "Денят започва". Той допълни, че самфинансира партията от собствения си бизнес.
Няма външно финансиране на партия ПОМАК, каза Ефрем Моллов в студиото на "Денят започва". Той допълни, че самфинансира партията от собствения си бизнес.
Партия ПОМАК цели да събере истинските хора с ценности и морал, които не са участвали в политическия процес, не са от ДС и никоя друга партия, допълни Ефремов.
Според представител на "Национален фронт за спасение на България" проектът ПОМАК е деструктивен.
"Настройва българи мюсюлмани срещу християни. Според Конституцията на България партии на етническа и религиозна основа се забраняват", напомня Силвия Трендафилова от НФСБ.
"ПОМАК е само абривиетура и няма нищо общо с нарицателното помак", каза Ефрем Молов.
Вижте цялата дискусия ТУК.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Димо Дренчев, "Възраждане": България няма време да чака правителството бавно да се проваля
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение