Нова година, нови музикални нашествия и пътешествия.-- Безпрецедентно MEТAL шоу ще връхлети Арена Армеец.
С първа пролет идва METAL ALL STARS . Звездите в бранша ще представят свои хитове и кавъри на банди, които са оказали най-силно влияние в творчеството им. "Никога не сте виждали подобно нещо преди - никога не сте си представяли дори! Просто се оставете на въображението си" се казва в анонса за супер шоуто.
Преди това обаче Емир Кустурица и Непушаческия му оркестър ще ни поведат в балканските ритми.--
От София тръгва световното турне на режисьора и Но смокинг оркестра. Майсторите на глобалната поразия, както самите те се определят ще покажат, че са в супер форма и успяват да заразят и публиката с плюсови емоции.
За деня на влюбените класиката си казва тежката дума. Пласидо Доминго ще пее на българска сцена.--
Ренесансоваият човек пристига в сопрано компанията на талантливите си открития - ммладите надежди на операта Ейнджъл Блу и Микаела Оесте.
Една дама от поп сцената също се реши да ни посети за първи път -Лиса Стенфилд.и дори започва евротурнето си от софия.
Още забърква новия репертоар, с кодово име Seven."Време е за завръщане, време е за нов албум с истинска стойност", каза певицата и запретна ръкави. Очакваме я навръх 1 юни, нещо като детски спомен за феновете й.
В оригиналният си състав ще долетят легендите Аеросмит.
И те ще върнат лентата назад, от първит стъпки през далечната 1970 г. в Бостън, през хитовете на няколко поколения и нови изненади.