Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е изпратил писмо до главния прокурор, Националната агенция по приходите и Комисията за незаконно придобито имущество, с което иска имуществото на КТБ да бъде запорирано.
Бойко Борисов, председател на ГЕРБ: Всичко нередно, което има, ще се изнесе, ще се повдигнат обвинения, ще блесне всичко, а в същото време, когато има запор на имуществото, никой не може да продаде предприятия, фабрика, имот, каквото и да е от тази банка, на който и да е. Аз им гарантирам на хората, че след два месеца или три, ако сме ние, ще направим така, че всички, които имат чисти пари, минали през всичките проверки, да си получат парите.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Премиерът Радев: Нов механизъм за определяне на минималната работна заплата за 2027 г. ще бъде разгледан през август
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?