Ще продължаваме да работим за стабилна България и за възвръщане вярата на хората в държавните институции, пише министър-председателят Бойко Борисов на своята интернет страница днес.
Ще продължаваме да работим за стабилна България и за възвръщане вярата на хората в държавните институции, пише министър-председателят Бойко Борисов на своята интернет страница днес. С настъпването на новата 2015 г. премиерът пожелава тя да ни донесе късмет, успех и повече поводи за гордост и радост.
Министър-председателят отбелязва, че изминалата 2014 г. е била изпълнена с много значими събития за страната, които са ни направили по-съпричастни, диалогични и целеустремени. "През последните месеци свършихме добра работа. Успяхме отново да си върнем доверието на нашите международни партньори и да възстановим спрените еврофондове. Ще продължаваме да работим за стабилна България и за възвръщане вярата на хората в държавните институции. Бъдете живи и здрави!", пише премиерът.
Приемам за основателни изложените от премиера аргументи, каза президентът Илияна Йотова по темата за европейските санкции срещу Русия
Велислав Величков, ПП: Премиерът трудно ще поеме риск без широка обществена подкрепа да се самопостави в ролята на Орбан
Даниел Вълчев: Въпросът е дали България има самочувствието да постави своите интереси
Илхан Кючюк: Дълги години сме били жертва на двойствеността на европейските политики
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета