Ще продължаваме да работим за стабилна България и за възвръщане вярата на хората в държавните институции, пише министър-председателят Бойко Борисов на своята интернет страница днес.
Ще продължаваме да работим за стабилна България и за възвръщане вярата на хората в държавните институции, пише министър-председателят Бойко Борисов на своята интернет страница днес. С настъпването на новата 2015 г. премиерът пожелава тя да ни донесе късмет, успех и повече поводи за гордост и радост.
Министър-председателят отбелязва, че изминалата 2014 г. е била изпълнена с много значими събития за страната, които са ни направили по-съпричастни, диалогични и целеустремени. "През последните месеци свършихме добра работа. Успяхме отново да си върнем доверието на нашите международни партньори и да възстановим спрените еврофондове. Ще продължаваме да работим за стабилна България и за възвръщане вярата на хората в държавните институции. Бъдете живи и здрави!", пише премиерът.
Румен Христов: Ще бъде по-сериозен проблем, ако поставяме под съмнение европейския курс на страната
Приемам за основателни изложените от премиера аргументи, каза президентът Илияна Йотова по темата за европейските санкции срещу Русия
Велислав Величков, ПП: Премиерът трудно ще поеме риск без широка обществена подкрепа да се самопостави в ролята на Орбан
Даниел Вълчев: Въпросът е дали България има самочувствието да постави своите интереси
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета