Това беше една от дискутираните теми на Европейския диалог за Интернет, който се провежда днес и утре в София.
Валери Борисов - зам. министър на транспорта: България, както и страните от нашия регион са по-скоро износителки на роуминг и ако с лека ръка го премахнем, важно е на какви нива ще го фиксираме. Защото ако нивата са български - добре, но ако нивата са на западно европейските страни - има вероятност нашите потребители да са ощетени с покачване на цените.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа