Енергийният министър очаква отговор от Русия за идеята на правителството в България да се построи газов хъб.
Теменужка Петкова - министър на енергетиката: "Изложихме идеята за газов хъб, от страна на министър Новак беше пояснено, че тази идея ще бъде разгледана и ние ще чуем тяхното становище на срещата, която ще бъде проведена на работната група в София, надявам се да се случи, може би края на месец юли. Това че те приеха нашето предложение за разглеждане на нашата идея за изграждане на Газов хъб на територията на България, ще я обсъдят, ще анализират и това че ще получим отговор смята, че е един добър знак".Цялото интервю с министър Петкова в "Денят започва" вижте ТУК.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец