Енергийният министър очаква отговор от Русия за идеята на правителството в България да се построи газов хъб.
Теменужка Петкова - министър на енергетиката: "Изложихме идеята за газов хъб, от страна на министър Новак беше пояснено, че тази идея ще бъде разгледана и ние ще чуем тяхното становище на срещата, която ще бъде проведена на работната група в София, надявам се да се случи, може би края на месец юли. Това че те приеха нашето предложение за разглеждане на нашата идея за изграждане на Газов хъб на територията на България, ще я обсъдят, ще анализират и това че ще получим отговор смята, че е един добър знак".Цялото интервю с министър Петкова в "Денят започва" вижте ТУК.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани