Финалът на поредния сезон на фолклорното шоу "Надиграй ме" е тази вечер.
Йорданка Фандъкова, кмет на София: Това е много родолюбива, много българска инициатива и се радвам, че тук на площада в София ще бъдат избрани и най-добрите, но смятам, че това може да се случва и подкрепяме всъщност инициативата на БНТ 2 това да се случва и в районите на София. Там където хороата живеят и биха се чувствали най-добре, в неделя да излязат и да се включат в тази инициатива.Вижте във видеото прякото включване на Цветелина Атанасова от мястото огласено от неравноделни български ритми.
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента (СНИМКИ)
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец