От края на следващата година хотелите ще бъдат свързани с МВР и НАП.
Николина Ангелкова - министър на туризма: Това е идеята да бъде онлайн система по защитени канали. Tака че автоматично, в момент, в който пристигне туристът и той се регистрира, вече данните да бъдат постъпили в системата на МВР и на НАП. Това е идеята на тази система, защото в момента няма такава онлайн автоматична връзка в реално време и се получава забавяне.
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"