Мъж е загинал на място тази сутрин около 7:40 часа при пътнотранспортно произшествие на автомагистрала „Тракия“ в посока към София, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Ямбол.
По първоначални данни лек автомобил „Мерцедес“ е напуснал пътното платно и се преобърнал в канавката, при което е загинал един от пътниците в автомобила.
Причините за катастрофата се изясняват на местопроизшествието от служители на Районното управление на МВР в община Тунджа.
Междувременно, АПИ съобщи, че днес движението по АМ „Тракия“ в посока София ще бъде ограничено до 16:00 ч. днес в изпреварващата лента от км. 90 до км. 92
Причината е полагане на маркировка.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост като спазват пътната маркировка, предупреждават от ведомството.
От Асоциацията на прокурорите възразиха срещу предложения нов модел за избор на ръководители в съдебната власт
Прокуратурата обвини двама мъже, задържани за разпространение на близо 40 кг наркотик в София
Раници, натъпкани с близо 90 000 евро за купуване на гласове, са били открити в Пловдив
Преговорите между САЩ и Иран в Исламабад: Тръмп заплаши Техеран с нови удари при провал