След като от прокуратурата обявиха, че има обвинен в жестокото убийство на 7-годишно момиченце, жители на града снощи се събраха пред блока, където беше извършено престъплението. Те настояват за сурови наказания и разкриване на мотивите за престъплението. Искат и повече безопасност за децата си.
Вчера главният прокурор съобщи, че за убийството е задържан 25-годишният първи братовчед на момичето. Той е имал ключ за апартамента и е направил пълни самопризнания. Част от хората обаче се притесняват, че може да се окаже психично болен и да не бъде съден.
Нивото на Дунав падна под минус 100 см, корабоплаването е сериозно затруднено
Прокуратурата повдигна обвинение на областния лидер на ДПС Христо Широков, той е извън страната
Прокуратурата: Ръководни служители на ВиК - Бургас са участвали в схема с водомери
Евтим Милошев: Национален фонд „Култура“ се нуждае от законодателна реформа, а процесите в министерството ще бъдат максимално прозрачни
Любомир Николов: Фентанилът почти изцяло измести хероина, възможно е разбитата лаборатория да е единствената у нас