Продължава и делото за двойното убийство пред столичната дискотека "Соло". То беше извършено на 18 април 2009 година.
Продължава и делото за двойното убийство пред столичната дискотека "Соло". То беше извършено на 18 април 2009 година.
Очаква се състав на Софийския апелативен съд да разпита обвиняемия Илиян Тодоров, който беше оправдан на първа инстанция преди две години. За днес са насрочени и пледоариите по делото.
На последното заседание, което се проведе преди месец, беше приета нова комплексна съдебно-медицинска експертиза. Обвинението твърди, че при сбиването пред столичната дискотека "Соло" подсъдимият Илиян Тодоров е ранил с нож смъртоносно вратарят на националния отбор по хокей на лед Кирил Въжаров и Васил Александров. При инцидента пострада тежко и Кирил Димитров.
Правната комисия отхвърли ветото на президента върху промени в Изборния кодекс
В прокуратурата са постъпили два сигнала от високопоставени представители на МВР за натиск от страна на служебния вътрешен министър
Президентът Илияна Йотова за войната в Украйна: Силно вярвам, че ще има примирие
Осъдиха на 10 години затвор шофьора, убил семейство на Околовръстното шосе в Пловдив
Прокуратурата поиска съдействие от американска служба и Европол за случая "Петрохан"
"Искаме войната да свърши днес": Украйна отбелязва четири години от руската инвазия