ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Антонио Ангелов: Няма засилен миграционен натиск по нашите граници

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:15 мин.
У нас

Няма засилен миграционен натиск по нашите граници, броят на преминаващите бежанци е съизмерим с цифрите от миналата година, каза пред БНТ главен комисар Антонио Ангелов, директор на "Гранична полиция".

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      Напрегната е ситуацията на браздата между Гърция и Македония и българските служби следят внимателно събитията, допълни той.

      Главният комисар увери,че границите ни се охраняват от достатъчно хора - полиция, жандармерия и армия, а служителите са добре подготвени.

      До края на януари са назначени нови 180 души за охрана на границата, в момента се обучават други 150.

      Главният комисар увери, че интегрираната системата за наблюдения е включена приоритетно и до края на месеца ще бъдат отстранени всички проблеми по нея.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?