47-годишен таксиметров шофьор е задържан след саморазправа с друг шофьор. Инцидентът е станал този следобед на столичния булевард "Тодор Александров", след като таксито било засечено от другата кола. Пострадалият шофьор е откаран в болница, няма опасност за живота му, съобщиха от МВР. По случая е образувано бързо производство.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра