Заради аварията в метрото пуснахме автобуси, които ще се движат от метростанция "Сердика" до метростанция "Младост 1". Автобусите тръгват от двете станции и ще се движат до полунощ. Това съобщава кметът на София Йорданка Фандъкова на страницата си във Фейсбук.
Автобусите ще се движат по маршрут бул. "Ал. Стамболийски", бул. "Христо Ботев", бул. "Т. Александров", бул. "Цар Освободител", бул." Евлоги и Христо Георгиеви", бул. "Драган Цанков", бул. "Марко Семов", бул. "Андрей Сахаров" и обратно.
Аварията в метрото наложи спиране на електричеството между станции "Сердика" и "Младост 1". Екипите на "Метрополитен" установиха, че е счупена контактна релса и възстановяването й изисква значително повече време от първоначално предвиденото. Екипите ще работят до отстраняване на повредата. Целта е сутринта движението на метрото в участъка да бъде възстановено, посочва кметът на София.
;
Зимни условия по пътищата: експерти съветват шофьорите да бъдат внимателни заради "черен лед"
Поскъпването под лупа: НАП откри 28 нарушения в първите дни на еврото у нас
"Дейли Мейл": Българка, източила 54 млн. паунда, е на свобода и отново получава помощи
РЗИ – Варна предлага обявяване на грипна епидемия и онлайн обучение от 14 януари
Бойко Борисов: Имаме основание да направим заявка, че искаме да продължим да управляваме