Премиерът Бойко Борисов инспектира тази сутрин строителството на четирилентовия път Поморие - Ахелой. Заедно с премиера бяха председателят на Управителния съвет на Агенция "Пътна инфраструктура" инж. Дончо Атанасов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков, кметът на Община Бургас Димитър Николов.
Дончо Атанасов каза, че независимо от метеорологичните условия през зимните месеци, новият път трябва да бъде готов до началото на летния туристически сезон на 2018 година. Ще се направи и рехабилитация на старото трасе Поморие - Слънчев бряг.
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг