Министър-председателят Бойко Борисов изпрати съболезнователна телеграма до украинския премиер Олексий Хончарук във връзка с тежката самолетна катастрофа на украински самолет край иранското летище „Имам Хомейни“ на 8 януари.
Премиерът Борисов изразява своите искрени съболезнования за трагедията.
„Бих желал да изразя чрез Вас своята съпричастност към болката и страданието на близките на загиналите”, пише министър-председателят Бойко Борисов в съболезнователната телеграма до украинския премиер.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Димо Дренчев, "Възраждане": България няма време да чака правителството бавно да се проваля
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (ВИДЕО)